Ráda bych využila této možnosti poděkovat celému týmu MŠ Výkleky. Líbí se nám Vaše představy o fungování školky a to, že tyto představy plníte. Vážíme si času, který v mimopracovní době věnujete přípravě pro naše děti. Líbí se nám, jak s dětmi komunikujete, jak je rozvíjíte (jejich kreativitu, pohyb - jóga, angličtinu, předškolní přípravu). Vážíme si toho, že svou práci děláte pro naše děti srdcem. Myslím, že o tom svědčí i fakt, že syn má nastoupit do ZŠ v místě bydliště a jeho mladší sestra by logicky mohla navštěvovat školku, která je vedle této ZŠ. Přesto jsme ji přihlásili do MŠ Výkleky (i když nám to bude trochu komplikovat rozvoz dětí :-)) Jsme rádi, že máme možnost dát dcerku do kolektivu lidí, kteří se pro tuto práci narodili.

Sova - logo MŠrodiče Tomáška a Aničky

Školku u Soviček můžu vřele doporučit. Je to místo, kde se sešel skvělý tým zaměstnanců, který pro naše děti vytváří krásné a bezpečné prostředí a nabízí širokou škálu vzdělávacích aktivit. Nechybí ani prostor pro volnu hru a pobyt venku. Myslím si, že zde si opravdu každé dítě může přijít na své. Oceňuji, že některé aktivity jsou společné pro všechny děti a jiné jsou rozdělené podle věku. Velkou úlevou pro nás je, že odpolední spánek není povinný, takže syn tráví ve školce rád i celé odpoledne. Celkově lze říct, že naše školka je přátelská k rodičům i k dětem.

Sova - logo MŠmaminka Tomáška a Františka

Se školkou jsme velice spokojeni, i náš syn Honzík. Školka se stává modernější jak přístupem, informovaností, tak i prostředím. Líbí se nám široký okruh kroužků, které jsou sice v době covidu omezeny, ale věříme, že se pomalu vrátíme ke všem aktivitám. Musím vyzdvihnout i "školkovou" zahrádku, která je hojně využívaná v kterémkoliv čase. Na fb stránkách se můžeme podívat, jak si děti užívají čas ve školce se svými kamarády. A i když není každý den zalitý sluncem, naše paní učitelky mají i tak úsměv na tváři.

Sova - logo MŠmaminka Honzíka

Mateřská škola ve Výklekách nabízí pestrou paletu sportovně-naučně-zábavných aktivit ke spokojenosti dětí i rodičů. Od angličtiny přes lyžování, bazén, hodiny jógy po kreativní výtvarné a keramické dílny. Školka nabízí profesionální a zároveň otevřený přístup v podstatě v rodinném prostředí, kde se dá na všem partnersky domluvit. Oceňujeme i logopedické vedení dětí a naprosto super je rovněž sdílení fotek a videí z aktivit, které děti ve školce podnikají. Jsme moc spokojeni.

Sova - logo MŠmaminka Davídka a Martínka

Byť patří MŠ Výkleky počtem dětí spíše k těm menším, kvalitou a přístupem se může řadit k výběrovým školkám. Individuální a kamarádský přístup se odráží především na dětech, které se do školky moc těší. Poděkování patří hlavně skvělému personálu s přátelským a lidským přístupem jak k dětem, tak k rodičům. Všem rodičům, kteří hledají vhodnou školku pro své dítě bych vzkázala, že ta naše školka je nejlepší.

Sova - logo MŠmaminka Elišky

Úvodem bych chtěla vyzdvihnout organizační schopnosti paní starostky, která zvládla obnovit chod školky za minimální dobu. Paní učitelky jsou milé, vynalézavé. Za nás můžeme nejvíce hodnotit chvilky s angličtinou, poznatky z procházek, kreativní činnosti a širší sportovní využití. Dcerka je nadšená a my s ní 🙂 Teď už si jen užívá výhod a pohody, která v této skvělé školce panuje.

Sova - logo MŠmaminka Evelynky

Pro rodiče, kteří zvažují umístění svého dítěte do školky ve Výklekách, bych stručně shrnula. Z mého pohledu jsou jasná pozitiva:

✔ děti tráví denně čas venku
✔ všechny děti jsou v jednom oddělení
✔ pedagogové jsou nejen profesionálové (přiměřená kombinace přísnosti a spravedlnosti, kreativní činnost, angličtina na velkoměstské úrovni, předškolní příprava, jóga) ale i z lidského pohledu milé, maximálně vstřícné a příjemné osoby
✔ je na bázi dobrovolnosti, zda dítě chodí po obědě spát či zda si čistí zuby
✔ syn se do školky těší a má školku rád
✔ u druhého dítěte jsem neměla jedinou pochybnost, do které školky půjde k zápisu

Negativní z mého pohledu je pouze to, ze v prostorách školky není automat na kávu, protože po školce pravidelně trávíme s ostatními dětmi a rodiči ještě nějaký čas na zahrádce, protože dětem se nechce domů 🙂

Sova - logo MŠmaminka Míši a Camilky

S naší "novou" školkou jsme moc spokojení. Dětem se líbí pestrý program, který znají dopředu i rodiče díky měsíčnímu plánu na nástěnce. Děti mají nově angličtinu, jógu a další aktivity, které je zabaví a dál vzdělávají. Mladá paní učitelka je zaměřena na logopedii a procvičuje s dětmi řeč. Velké plus pro menší děti je také chůva, která se jim plně věnuje, jak je potřeba. Děti jsou ve školce spokojené a to je důležité.

Sova - logo MŠmaminka Kristýnky a Kubíčka