Na této stránce můžete podrobněji nahlédnout do našeho programu a podělit se o oblíbené workshopy, které v naší školce proběhly. Na další skvělé akce a aktivity se podívejte v naší fotogalerii.

Děti měly možnost si vyzkoušet jednoduchou techniku malování obrázků v duchu malíře Miloše Nesvadby.

Deskové hry jsou skvělá zábava pro malé i velké. A díky Tilke.cz - půjčovně deskových her v Olomouci máme možnost si pravidelně vyzkoušet velké množství zajímavých her, včetně těch nejnovějších na trhu, které v mateřské škole nemáme. Kromě zábavy a relaxace je můžeme využívat i jako skvělou pomůcku ke vzdělávání.
Nejen, že děti zažijí spoustu legrace, ale procvičí si jemnou motoriku, pozornost, koncentraci i řečové schopnosti. A věřte, že se zabaví  opravdu každý. Můžeme jen doporučit. 

Spoustu akce a legrace si naše děti užily při polytechnickém workshopu s firmou Noe. Během dvouhodinového bloku si děti dotvořily předem připravené ilustrace za pomoci šablon různých tvarů a s využitím dodaných barevných látkových výseků. Zručnější děti si tvary samy vystřihly.
V závěru programu si děti zahrály pohádku v nových kulisách látkového divadla s pomocí pohádkových maňásků firmy veselý svět hraček - Noe